PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 100 - Zkrutná tyč od 1/2015 do 11/2019, 1560 ccm, 73 kW, 100 hp, BHY (DV6FD), SUV
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 14237 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 14237 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,392 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L28616 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L28615 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 14237 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 343001 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 343008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 343007 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC1803 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC1802 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 14237 |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 14237 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113718 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14238 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113717 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9674746380 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | tlačná tyč |
| párová čísla výrobku | 49398748 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | tlačná tyč |
| párová čísla výrobku | 49398735 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 11-16 060 0035 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost