CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 (RDAHWT) - Zkrutná tyč od 3/2015 do 5/2017, 1997 ccm, 133 kW, 181 hp, AHW (DW10FC), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,75R MM16X1,5R |
| párová čísla výrobku | 40525 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,75R MM16X1,5R |
| párová čísla výrobku | 40524 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
| párová čísla výrobku | J4970811 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.75 |
| párová čísla výrobku | J4960811 |
Dostupnost