KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD - Zkrutná tyč od 8/2010 do 12/2015, 1995 ccm, 135 kW, 184 hp, D4HA, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 120 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,415 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 304 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 410 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 330 g |
| Délka 2 [mm] | 90 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4308890 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4308985 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 236 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Délka [mm] | 283 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 267 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34,5 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 87,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 945015 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x.125R |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost