AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 3.0 TFSI quattro - Zkrutná tyč od 1/2015 do 12/2019, 2995 ccm, 245 kW, 333 hp, CREC, SUV
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 17 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| Brzdy / jízdní dynamika | není pro aktivní regulaci stabilizátoru |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 170 mm |
| jen ve spojení s | Boltkit |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37457 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37456 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 405 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37659 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 405 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37658 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37759 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37758 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37859 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37858 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260490 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260489 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4G0411317A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4M0 505 465 D |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 174 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s aktivním stabilizátorem |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost