MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 500 (207.473) - Zkrutná tyč od 9/2011 do 12/2016, 4663 ccm, 300 kW, 408 hp, M 278.922, Kabriolet
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5678 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49670 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49673 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49675 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 49398436 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400137 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2012 |
| Typ vozidla | E550 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2012 |
| Typ vozidla | E550 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0001 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2012 |
| Typ vozidla | E550 |
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0081 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2012 |
| Typ vozidla | E550 |
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0084 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2012 |
| Typ vozidla | E550 |
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0083 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1778 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1777 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost