TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) - Zkrutná tyč od 11/2015 do 11/2018, 2494 ccm, 145 kW, 197 hp, 2AR-FXE, SUV
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4303998 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 253 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | MM12x 1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 58831 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 58830 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 253,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Tyč/vzpěra | 001 |
| Rozměr závitu 1 | MM12x 1,25R |
Dostupnost