AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) RS7 performance quattro - Zkrutná tyč od 11/2015 do 4/2018, 3993 ccm, 445 kW, 605 hp, CWUC, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4M0411317J |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0505465G |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 32248 |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,304 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,271 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2647 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,189 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost