BMW 5 (E60) 523 i - Zkrutná tyč od 3/2007 do 12/2009, 2497 ccm, 140 kW, 190 hp, N53 B25 A, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 57037 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 57036 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 94 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EXC. ACTIVE STAB. |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 133 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R/MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,50 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 1124305 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,5 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 1124304 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | J4970889 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | J4960889 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 04SKV662 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost