PEUGEOT 208 Schránky/šikmá záď (CR_) 1.6 BlueHDi 75 - Zkrutná tyč od 4/2015 do 12/2019, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, BHW (DV6FE), Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5087.55 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5087.71 |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10 x 1.5 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14084 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 30668-PCS-MS |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14084 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 30667-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,404 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 47265z |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,404 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 47264z |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14084 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 72-1792 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14084 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 72-1791 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14084 |
| pro organizační číslo do | 14083 |
| pro OE číslo | 9808868280 |
| montovaná strana | pravá |
| průměr náboje [mm] | 72 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14084 |
| montovaná strana | levá |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 14084 |
| montovaná strana | pravá |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Velikost závitu | M10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost