DACIA DUSTER Skříň/SUV 1.2 TCe 125 4x4 (HSAU) - Zkrutná tyč od 10/2013, 1197 ccm, 92 kW, 125 hp, H5F 410, Skříň/SUV
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 421 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 58288 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 421 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 58287 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | with ABS |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 465 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | without ABS |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 295 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost