DAEWOO LACETTI Šikmá zadní část (KLAN) 1.4 - Zkrutná tyč od 6/2002 do 12/2004, 1399 ccm, 69 kW, 94 hp, F14D3, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96403100 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3246 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96403099 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3245 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96561754 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 217,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 271 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4970904 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 271 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4960904 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 21608 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 21607 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 271 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | DE-LS-3897 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 271 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | DE-LS-3896 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 217 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 271 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 89069 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 271 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 89068 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 217,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 271,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 271,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost