HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD - Zkrutná tyč od 9/2011 do 12/2012, 2959 ccm, 184 kW, 250 hp, D6EA, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 31 mm |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12XP1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | SLH0059 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 31 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Velikost závitu | M12XP1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-66048 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-66047 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 320 g |
| Délka 2 [mm] | 99 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 475 g |
| Délka 2 [mm] | 341 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12x1,25 mm |
| párová čísla výrobku | 26387 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 475 g |
| Délka 2 [mm] | 341 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12X1,25 mm |
| párová čísla výrobku | 26386 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS5325/HQ |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS5324/HQ |
Dostupnost