MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) AMG 43 4-matic (253.364) - Zkrutná tyč od 10/2016 do 8/2019, 2996 ccm, 270 kW, 367 hp, M 276.823, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 174192 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 278 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15340 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,281 kg |
| Velikost závitu | FM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261015 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 261148 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 261147 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2533230117 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2300097 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2533230217 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2300096 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38392 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23682 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23681 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23684 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23683 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2053260317 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3673 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2053260417 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3672 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53074302 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53074201 |
Dostupnost