TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) 3.5 AWD (GSU55_) - Zkrutná tyč od 9/2014 do 11/2016, 3456 ccm, 183 kW, 249 hp, 2GR-FE, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
Dostupnost