MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.081) - Zkrutná tyč od 1/2009 do 12/2010, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.932, limuzína
| pro OE číslo | 2213201689 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3097 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23632 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23631 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5/M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23697 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5/M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23696 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 241 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113344 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 289,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1299 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213201989 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5171 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213202289 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5170 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49051 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49050 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49167 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49166 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49879 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49878 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 92 9697 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 92 9696 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23761 |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,653 kg |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-2744 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23761 |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,683 kg |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-2743 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7492 |
Dostupnost