MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 430 4-matic (210.083) - Zkrutná tyč od 5/1999 do 3/2002, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.940, limuzína
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS440 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS439 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260210 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260209 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 350 3306 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost