MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283) - Zkrutná tyč od 5/1999 do 3/2003, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.940, kombi
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 148 mm |
| Průměr 1 [mm] | 12,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-0725 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 49002 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS440 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS439 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260210 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260209 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost