MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) AMG E53 EQ Boost 4-matic+ (238.461) - Zkrutná tyč od 5/2018, 2999 ccm, 320 kW, 435 hp, M 256.930, Kabriolet
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49765 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49764 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1029 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 292,0 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1028 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1745 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1475 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0587 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0586 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72017 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0658 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15114 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15113 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 278 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15340 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,281 kg |
| Velikost závitu | FM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Velikost závitu | MM12X1,5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261090 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,021 kg |
| Velikost závitu | MM12X1,5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261089 |
Dostupnost