RENAULT MASTER III Krabice (FV) Z.E. (FV1Z) - Zkrutná tyč od 3/2018, ccm, 57 kW, 77 hp, 5AQ 604, Krabice
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FWD + RWD CHASSIS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FWD + RWD CHASSIS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FWD + RWD CHASSIS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost