KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT - Zkrutná tyč od 4/2015, 1396 ccm, 80 kW, 109 hp, G4FA, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 548304L000 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 31 mm |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Velikost závitu | M12XP1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4308890 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Délka [mm] | 283 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost