NISSAN MICRA V (K14) 1.0 IG-T 100 - Zkrutná tyč od 12/2018, 999 ccm, 74 kW, 101 hp, HR10DET, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 54618JX00A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 480 g |
| Délka 2 [mm] | 255 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 240 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,438 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 294 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 295 mm |
| max.delka [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Šířka [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,241 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 233 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 480 g |
| Délka 2 [mm] | 255 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost