NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi - Zkrutná tyč od 4/2019, 1749 ccm, 110 kW, 150 hp, R9N, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030111 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030110 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0469 10 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55618JY00B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2304013 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55619JY00B |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2304012 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050357 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050356 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S050361 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S050360 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 299,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,496 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 299,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,496 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,528 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,528 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 30-74126 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1.25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 15 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLR1078 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 15 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLR1077 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4971041 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | NI-LS-7228 |
Dostupnost