MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 d (253.913) - Zkrutná tyč od 4/2019 do 6/2022, 1950 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 654.920, SUV
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1777 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1745 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1475 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0587 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0586 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 174192 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 278 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15340 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,281 kg |
| Velikost závitu | FM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261015 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 261148 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,982 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 261147 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 409 101 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2533230117 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2300097 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2533230217 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2300096 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38392 01 |
Dostupnost