FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 - Zkrutná tyč od 7/2016 do 12/2019, 1499 ccm, 110 kW, 150 hp, M8MA, M8MB, M8MC, M8MD, M8ME, SUV
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnitřní délka [mm] | 298,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 118 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 223 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo produkce | K4212135 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Číslo produkce | K4302116 |
Dostupnost