MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 EQ Boost (238.483) - Zkrutná tyč od 6/2019, 1991 ccm, 190 kW, 258 hp, M 264.920, Kabriolet
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0601 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0600 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM14X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261051 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,521 kg |
| Velikost závitu | MM14X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261050 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051250 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051249 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72017 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,516 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,516 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15114 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15113 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 278 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15340 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 409 101 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1886 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1885 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23682 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23681 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23684 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23683 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,610 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23E14 |
Dostupnost