PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) e-208 - Zkrutná tyč od 6/2019, ccm, 100 kW, 136 hp, ZKX (ZK01), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 386 g |
| Délka 2 [mm] | 324 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 250326 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
| párová čísla výrobku | 45322 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
| párová čísla výrobku | 45321 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | PE-LS-17609 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V22-2022 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V22-2021 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 354 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1936 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 90 mm |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 323 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 197301 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 197300 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 11-16 060 0050/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 11-16 060 0049/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 90 mm |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 323 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33 11 2555 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33 11 2554 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost