FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 - Zkrutná tyč od 6/2019 do 12/2019, 1499 ccm, 129 kW, 176 hp, M9ME, Skříň/SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 179 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnitřní délka [mm] | 298,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost