CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 75 - Zkrutná tyč od 3/2019, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, BHW (DV6FE), Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLF4017 |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLF4016 |
Dostupnost