MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 300 CDI 4-matic (204.292) - Zkrutná tyč od 6/2011 do 8/2014, 2987 ccm, 170 kW, 231 hp, OM 642.832, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,422 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10530 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10529 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5683 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5682 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 407 991 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23636 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23635 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200589 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3666 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200489 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3665 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348009 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348074 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348073 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2151 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2150 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,485 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23636 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23635 |
Dostupnost