RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.7 BLUE dCi 150 (HCA7) - Zkrutná tyč od 6/2019, 1749 ccm, 110 kW, 150 hp, R9N 401, SUV
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| párová čísla výrobku | 5119902 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| párová čísla výrobku | 5119901 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304187 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304188 |
Dostupnost