MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 (205.480) - Zkrutná tyč od 8/2019 do 4/2023, 1991 ccm, 150 kW, 204 hp, M 264.920, Kabriolet
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113371 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M14X1,5 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 54821 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 54820 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 54854 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 54853 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 016 035 0004 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 016 035 0003 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,485 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33 10 0891 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33 10 0890 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,479 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-2556 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,479 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-2555 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Velikost závitu | FM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261014 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062797 |
Dostupnost