RENAULT DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) - Zkrutná tyč od 7/2019, 1461 ccm, 80 kW, 109 hp, K9K 656, K9K 658, K9K 667, K9K 678, K9K 858, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 294 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 293 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 294 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,436 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,396 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 294 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,305 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 294 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost