VOLVO S60 II (134) D5 Drive-E Polestar - Zkrutná tyč od 3/2015 do 5/2018, 1969 ccm, 171 kW, 232 hp, D 4204 T11, limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Hmotnost [kg] | 1,400 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 179 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M8X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| povrch | pozinkovaný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,280 kg |
| Rozměr klíče | 13 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,540 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,70 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 299 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 179 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,398 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 179 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5/MM8X1,2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Rozvor nápravy |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Modelový rok do | 2000 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch.425049 > |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 425049 |
| pro OE číslo | 31658608 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,780 kg |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost