MERCEDES-BENZ VITO Krabice (W638) 108 CDI 2.2 (638.094) - Zkrutná tyč od 3/1999 do 7/2003, 2148 ccm, 60 kW, 82 hp, OM 611.980, Krabice
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-524 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-523 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost