LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) D250 MHEV 4x4 - Zkrutná tyč od 7/2020 do 9/2021, 2997 ccm, 183 kW, 249 hp, DT306(AJ20D6), SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 83 mm |
| Délka [mm] | 246 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 229 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,343 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260711 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 321 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260836 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 184 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Velikost závitu | MM14X2.0 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261019 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | LR042976 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | LR042975 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,636 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,636 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,625 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,625 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 83 mm |
| Délka [mm] | 246 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 208 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,601 kg |
| Velikost závitu | MM14X2.0 RHT |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 261037 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,664 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x2/M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L17618 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,664 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x2/M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L17617 |
Dostupnost
| Rozvor kol | střední rozvor kol |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x2/M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L17620 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 208 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14x2 |
| Rozměr závitu 2 | M14x2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5114026 |
Dostupnost