MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 550 (221.073, 221.173) - Zkrutná tyč od 9/2011 do 12/2013, 4663 ccm, 320 kW, 435 hp, M 278.932, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,619 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213200189 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 242 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-4701 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213200289 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 242 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-4700 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,534 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260515 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260591 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213200289 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23630 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213200189 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23629 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213201989 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5171 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2213202289 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5170 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49051 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49050 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 293 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49069 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 266 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49068 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49167 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Celková délka [mm] | 310 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49166 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49879 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49878 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7492 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7491 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,425 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7494 |
Dostupnost