PEUGEOT 2008 I Van (CU_) BlueHDi 120 (CUYHXK) - Zkrutná tyč od 5/2018, 1499 ccm, 88 kW, 120 hp, YHX (DV5RC), Skříň/SUV
| Varianta výbavy | STEEL SUBFRAME (+) |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DERATED ST. SUB (+) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113718 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DERATED ST. SUB (+) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113717 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9674746380 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 11-16 060 0035 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,391 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030247 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030246 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14238 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla s výškově nastavitelným podvozkem |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0329 10 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 14238 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla s výškově nastavitelným podvozkem |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0328 10 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1646621980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 508768 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Datum výroby do | 02/11/08 |
| párová čísla výrobku | 2300013 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 508769 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Datum výroby do | 02/11/08 |
| párová čísla výrobku | 2300012 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 508745 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050389 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050388 |
Dostupnost