NISSAN QASHQAI II SUV (J11, J11_) 1.3 DIG-T - Zkrutná tyč od 10/2020, 1332 ccm, 116 kW, 158 hp, HR13DDT, SUV
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 59248 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 59251 |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 59250 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 546189AM1A |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| párová čísla výrobku | 5119902 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| párová čísla výrobku | 5119901 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304187 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304188 |
Dostupnost