NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 - Zkrutná tyč od 3/2013 do 9/2014, 2488 ccm, 140 kW, 190 hp, YD25DDTi, Skříň/SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,312 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,312 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost