NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 3.0 dCi 4x4 (R51M) - Zkrutná tyč od 3/2013 do 8/2014, 2993 ccm, 170 kW, 231 hp, V9X, Skříň/SUV
| Délka [mm] | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-162 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-161 |
Dostupnost