MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713) - Zkrutná tyč od 9/2010, 2143 ccm, 70 kW, 95 hp, OM 651.940, autobus
| Číslo podvozku (VIN) od | 3603472 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0666 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,213 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,330 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5/M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23E04 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3603472 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,461 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3603472 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,461 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72709 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72708 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TED90317 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TED49165 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost