MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 e 4-matic (253.353) - Zkrutná tyč od 11/2019 do 3/2023, 1991 ccm, 235 kW, 320 hp, M 274.920, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 231 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14646 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 231 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14645 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49670 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49673 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49675 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49765 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49764 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 307 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49861 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 307 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49860 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0001 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1029 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 292,0 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1028 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1778 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1777 |
Dostupnost