KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT - Zkrutná tyč od 11/2021, 1197 ccm, 62 kW, 84 hp, G4LF, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | M12X1.25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost