MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d (213.004) - Zkrutná tyč od 2/2022 do 10/2023, 1992 ccm, 147 kW, 200 hp, OM 654.820, limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0586 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0601 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0600 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM14X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261051 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,521 kg |
| Velikost závitu | MM14X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261050 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051250 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051249 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72017 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,516 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,516 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15114 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-15113 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,281 kg |
| Velikost závitu | FM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1886 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1885 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23682 |
Dostupnost