MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (B903) 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... - Zkrutná tyč od 4/2000 do 5/2006, 2148 ccm, 80 kW, 109 hp, OM 611.981, valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS2117 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS2116 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 127 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 448028 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 112 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3317S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 112 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3316S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037702 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037301 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 95 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 129 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53043711 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 129 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53043612 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 10604 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 10603 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113308 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113307 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 129 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52803 |
Dostupnost