NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi - Zkrutná tyč od 5/2000, 2953 ccm, 116 kW, 158 hp, ZD30DDTi, uzavřený terénní vůz
| Rok výroby od | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14288 |
| Rok výroby od | 07/2001 |
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADN18562 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14288 |
| Rok výroby od | 07/2001 |
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADN18561 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 161,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 48820-26050 |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 54618-VB000 |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 161 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >07/01 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| pro OE číslo | 5626001J10 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54618VB000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 171,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 163,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4891033 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4891032 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 164 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 171,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost