TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20) - Zkrutná tyč od 5/2000 do 11/2005, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 1AZ-FE, SUV
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.25R |
| párová čísla výrobku | 233-07-020 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.25R |
| párová čísla výrobku | 233-07-019 |
Dostupnost