VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 - Zkrutná tyč od 6/2000 do 9/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, AYD, BFS, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 101 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0221 10 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9C_X_999000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 103 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,181 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260020 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9C_1_636001 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260737 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 140 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 103 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L29628 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L29627 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5x32.4x23.4 |
| párová čísla výrobku | TC1040 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9C1 636000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Kov |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16743 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******9C*1*636001 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,688 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost