OPEL OMEGA B kombi (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35) - Zkrutná tyč od 9/2000 do 7/2003, 2597 ccm, 132 kW, 180 hp, Y 26 SE, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,285 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260475 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| váha [g] | 15 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 350 600 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 225 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 225 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 225 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 401 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 224,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost