HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 - Zkrutná tyč od 2/2001 do 3/2006, 2656 ccm, 127 kW, 173 hp, G6BA, SUV
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Velikost závitu | M12 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0095 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,356 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260357 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260356 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADG08516 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADG08515 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050200 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050199 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 117,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1132 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1131 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 263 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HY-LS-2626 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | HY-LS-2625 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0085 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L43616 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L43615 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L43618 |
Dostupnost